Test

$30 Per Month

2 Days A Week

30 Minutes Lesson

8 Classes / Month

$45 Per Month

3 Days A Week

30 Minutes Lesson

12 Classes / Month

$60 Per Month

4 Days A Week

30 Minutes Lesson

16 Classes / Month

$75 Per Month

5 Days A Week

30 Minutes Lesson

20 Classes / Month

$45 Per Month

2 Days A Week

45 Minutes Lesson

8 Classes / Month

$60 Per Month

3 Days A Week

45 Minutes Lesson

12 Classes / Month

$75 Per Month

4 Days A Week

45 Minutes Lesson

16 Classes / Month

$90 Per Month

5 Days A Week

45 Minutes Lesson

20 Classes / Month

$50 Per Month

2 Days A Week

60 Minutes Lesson

8 Classes / Month

$70 Per Month

3 Days A Week

60 Minutes Lesson

12 Classes / Month

$90 Per Month

4 Days A Week

60 Minutes Lesson

16 Classes / Month

$110 Per Month

5 Days A Week

60 Minutes Lesson

20 Classes / Month